Duvarda asılı sanat eseri

Bir sorunuz mu var?

Command™ ürünleri, genel kullanımlar ve yüzeyler ile ilgili SSS ve sorun giderme kılavuzumuz için aşağıya bakın.

Command™ Askılar ve Cırt Bantlar: en sık sorulan sorular ve cevapları

 • Command™ Cırt Bantlar hangi yüzeylerde zarar vermeden kullanılabilir?

  • Zor delinen yüzeyler için idealdir!

   Command™ yapıştırıcı sert, içi boş ve boyalı duvarlar ile boyalı veya vernikli ahşaplar dahil birçok yüzeye sağlam yapışır. Karo, cam, paslanmaz çelik ve melamin gibi delinmesi zor yüzeyler için de idealdir.

   Command™ Cırt Bantlar kolay çıkarılır; çatlak, delik, sıva hasarı veya yapışkan kalıntı bırakmaz.

   Taşıma kapasitesi ve yüzeye zarar vermeden çıkarılabilmesi, Command™ Cırt Bantları delik açmaya izin verilmeyen kiralık evler ve konaklama yerleri için mükemmel kılar ve depozitonuzun size kalmasına yardımcı olur!

  • Command™ Askı ve Cırt Bantlar ile hasarsız asma yüzeyleri

    

 • Tüm Command™ Ürünlerimiz ve cırt bant çeşitlerimiz güçlü taşıma kapasitesine sahiptir.

  Hangi Command™ Ürününün size uygun olduğundan emin değil misiniz? Duvarlarınıza astığınız ağırlık miktarını daha iyi anlamanız için bazı yaygın ev eşyalarını tarttık. Projenize en uygun Command™ Ürününü bulmak için Command™ Ağırlık Referans Kılavuzumuzu keşfedin.

  • En hafif nesneler bile doğru desteğe ihtiyaç duyar. Daha küçük boy askılarımız, en sevdiğiniz reçeli veya çikolata kremasını içeren küçük bir kavanoz kadarını tutacaktır. Tatlı!

  • Un, pirinç ve makarna genellikle 500 g, 1 kg veya 2 kg'lık paketlerde sunulur. Orta boy askılarımızı kullanırken orta boy bir un paketi düşünün.

  • Daha ağır nesneler için, göreve uygun, hasarsız bir asma çözümü istersiniz. 2 kg, standart bir deterjan kutusunun ağırlığı civarındadır. Askılarınızın ne kadar ağırlık taşıyabileceğinden emin değilseniz sadece pakette belirtilen ağırlığı kontrol edin.

  • Daha ağır eşyaları asmak için bir çözüm mü arıyorsunuz? Nesnenizi yaklaşık 3,6 kg ağırlığındaki 3 litrelik büyük bir süt şişesiyle karşılaştırın!

  • Resim çerçeveleri ve panolar gibi nesneler gittikçe gerçekten ağırlaşabilir; bu noktada Çerçeve Asma Bantlarımız devreye girer. Orta boy asma bantları, ortalama olarak 5 litrelik bir boya kutusuna eşdeğerdir. Boya kuruduktan sonra asmaya başlayabilirsiniz!

  • Büyük boy resim asma bantlarımızın taşıma kapasitesi neredeyse neredeyse kurallara meydan okuyor! Bowling salonundaki en ağır top 7 kg'a eşdeğerdir ki bu oldukça etkileyicidir ve bu, askıların en büyük çerçeveleriniz ve resimleriniz için yeterince güvenilir olduğu anlamına gelir.

  • C: Yapıştırıcıyı yumuşatmak için taban plakasını saç kurutma makinesiyle ısıtmanız yeterlidir. Ardından, diş ipi ile köpüğü nazikçe keserek kancayı veya askıyı yüzeyden çıkartın. Kalan yapıştırıcıyı sıyırın veya soyun.

  • C: önce en az bir saat beklediğinizden emin olun. Resim çerçevenizi asmadan Çerçeveyi ilk uygulamada konumlandırdıktan sonra çerçeveyi duvardan çıkarmanızı öneririz (çerçeveyi alttan tutun ve bantları çıkarın).


   Çerçeve indirildikten sonra sıkıca yerlerine oturduklarından emin olmak için tüm cırt bantlara 30 saniye boyunca tekrar sıkıca bastırdığınızdan emin olun (yani, duvardaki ve çerçevenin arkasındaki şeritlere bastırın). Resmi yeniden asmadan önce (yapıştırıcının yapışmasını sağlamak için) bir saat bekleyin ve bunu yaparken, şeritlerin yerlerine "kilitlendiğinden" emin olmak için "klik" sesini dinleyin.

  • İkisini eşleştirmeden önce cırt bantların delikler boyunca ayrıldığından emin olun.
   İlk uygulandığında her bir cırt bant setini 30 saniye boyunca çerçeve üzerinden sıkıcı bastırdığınızdan emin olun.
   Daha fazla bilgi için lütfen 0800 1218692 numaralı telefondan müşteri bilgi merkezimizle iletişime geçin.