Duvarlarınızı resimlerle süslemek için Command™ Askı ve Cırt Bantları kullanın.

Command™ Askı ve Cırt Bantlar ile Dekore Edin ve Düzenleyin

Yüzeyen zarar vermeyen çerçeve asma cırt bant serimizi keşfedin.

Çiviler, vidalar, raptiyeler ve her yeri batıran yapışkanlar eskide kaldı! Command™ Askı ve Cırt Bantlar, asılan nesneleri güçlü bir şekilde tutar ve yüzeye zarar verme korkusu olmadan temiz bir şekilde çıkar.

 • Alet gerektirmediğini belirtmek için üzerinden çizgi geçen aletleri gösteren simge

  Çivi ve matkap gerekmez

  Matkap veya alet kullanmanıza gerek yok! Command™ Cırt Bantlar; kolon, alçıpan ve boyalı duvarlar, seramik, cam ve ahşap dahil olmak üzere çeşitli düz yüzeylerde kullanılabilir.

 • Command™ ürününün kuvvetli tutuş şeklini gösterecek şekilde bir ağırlık gösteren simge.

  Güçlü Yapışır

  Command™ Cırt Bantlarda, ihtiyacınız olduğu kadar yapışık kalan ve gerektiğinde temiz bir şekilde çıkan akıllı bir yapışkan kullanılır. Bir saat boyunca yapışkanın bağ kurmasını bekleyin ve ardından ambalajın arkasındaki taşıma kapasitelerini kontrol etmeyi unutmayın!

 • Command™ Askı ve Cırt Bantlarının kolay ve temiz bir şekilde çıkarıldığını gösteren simge

  İz bırakmadan çıkar

  Çıkarması kolaydır ve yüzeye zarar vermez! Arkada delik, iz veya kalıntı bırakmadan temiz bir şekilde çıkarmak için çekmeniz yeter. Çıkarma işlemi sırasında yüzeye zarar vermemek için yapışkan kısımda bulunan çıktıyı dümdüz aşağıya doğru çekerek çıkarmayı unutmayın.

 • 3M'yi gösteren simge. Bilimi. Hayatın Her Anında Logosu

  3M teknolojisi

  Command™ Cırt Bantlarda, sizlere yüksek performanslı ürünler sunabilmek adına çeşitli güvenilir 3M teknolojileri kullanılır. Çerçeve Asma Cırt Bantlarımız için Dual-Lock™ gibi özelliklerle birlikte 3M'nin gerginliği serbest bırakma teknolojisinin kullanıldığı Cırt Bantlarımız hasar bırakmadan çıkartılabilir.

Farklı projelerde kullanabileceğiniz, yüzeye zarar vermeyen asma çözümü

Command™ Ürünleri, bir yapışkanlı askıdan fazlasıdır! Kişisel stil ve dekorlarınıza uyum sağlamak üzere çeşitli tasarım seçenekleriyle sunulmakla birlikte çeşitli boyutları mevcuttur ve sizi şaşırtacak düzeyde ağırlıkları kaldırabilir. Fikrinizi değiştirir veya bir şeylerin yerini değiştirmek isterseniz duvarlara hasar verme korkusu olmadan eşyalarınızı düzenleyin ve evinizi toparlayın.

Asma projenize uygun ürünler ve ilham bulun!
 • Resim çerçevesi simgesi
  Çerçeve Asma

  Çerçeve Asma Cırt Bantlarımız ve askılarımız, 60 x 90 cm ve 7,2 kg'a kadar çerçeve ve duvar dekorasyon eşyalarını asmak için idealdir! Duvarlarınızı resimlerle doldurun ve çerçevelerinizi güvenli bir şekilde sabitleyin.

  Çerçeve Asma Çözümleri - Adım Adım Kılavuz

  Resimlerle dolu duvarlar için ilham

 • Düzenleme simgesi
  Alanımı düzenleme

  Genel amaçlı askı ve düzenleyici serimiz, matkap kullanmadan alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Güzelce düzenlenmiş mutfaklar, ardiyeler ve dolaplar için idealdir. Fırçalardan kepçelere ve ceketlerden çantalara dilediğinizi asabilirsiniz.

  Güzelce düzenlenmiş alanlar için ilham

 • Dekorasyon parti bayrakları simgesi
  Geçici dekorasyon

  En yeni Command™ Adjustables™ çıkartmalı askı ve klipslerimiz, hem iç hem de dış mekanda dekorasyon asmak için idealdir. Doğum günü partileri veya başka kutlamalarda, etkinlik veya bayram dönemi bitince hasarsız bir şekilde çıkarabileceğinizi bilmenin rahatlığıyla alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edin.

  Yeniden konumlandırılabilir, hasar bırakmayan Askı ve Klipsler

 • Duş simgesi
  Banyoda nesne asma

  Suya dayanıklı cırt bantlar, banyolar ve duşakabinler için idealdir. Command™ Banyo Askıları ve Rafları seramik, cam ve boyalı yüzeylere hızlıca tutunur. Kayıp duran vantuzlar eskide kaldı!

  Seramikleri delmeden banyoya bir şeyler asma